» Translate this page to English via Google Translate
Çocuk Vizyon'da Ara
Vizyon Rehber

Galatasaray Spor Kulübü

İlçe
3 şube (Listele)
E-posta
Bu firmaya mesaj göndermek için tıklayın
Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve antrenörlerin denetiminde ciddi antrenmanların yanı sıra eğlenceli ve öğretici animasyonlarla Basketbol, Yüzme, İngilizce branşlarında eğitim sunuluyor.

Futbol: Galatasaray Futbol Altyapı Modeli'nde 7-19 yaş arası sporcular eğitim görüyor. Galatasaray futbol altyapı modelinde her yaş grubunun yıllık antrenman programları mevcut. Sporcular yıllık antrenman programlarına göre antrene edilip profesyonel takıma hazırlanıyor. Galatasaray altyapısında 7 yaşında başlayan eğitim, profesyonel takıma çıkana kadar sürüyor.

GS Spor Kulübü Yelken: Optimist Yaz Kursları: 07-13 yaş arası çocukların eğitimi için hazırlanan Optimist Yaz Yelken Kurslari 3'er haftalık periyotlar halinde 3 dönem yapılıyor. Kurslar hafta içi 5 gün, 09.00-15.00 saatleri arasında yapılıyor. Yaz sonunda başarı gösteren sporcular, yarış takımına alıniyor. Kurslar 20'şer kişilik kontenjanlarla sınırlı.

Laser Yaz Kursları: 3-17 yaş arası çocukların eğitimi için hazırlanan Laser Yaz Yelken Kursu 3'er haftalık periyotlar halinde 3 dönem yapılıyor. Kurslar hafta içi 5 gün, 09.00-15.00 saatleri arasında yapılıyor. Yaz sonunda başarı gösteren sporcular yarış takımına alıniyor. Kurslar 15'er kişilik kontenjanlarla sınırlı.

Galatasaray Binicilik Kulubü: İstanbul'un yeni iş merkezi Maslak'ta bulunan Binicilik Kulübü, sık bir ormanla çevrili bir vadi görünümünde. Kır evi tarzında inşa edilmiş olan tesiste minikler için Pony Club (midilli kulübü) de bulunuyor. Pony Club'da değişik boy ve cinsteki 25 adet okul atıyla eğitim veriliyor. Binicilik derslerinde öğrenciler bir Pony'nin üzerinde eğitim aliyor. Gereğine göre öğrencilere görevli personel eşlik ediyor ve ders sırasında çocukların güvenliği sağlaniyor. Pony Club, yabancı lisanlarda ders almak isteyenlere, özellikle yabancı uyruklu öğrencilerine, İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinde binicilik eğitimi olanağı sağlıyor.

İlgili Kategoriler

Kamp » Yaz Kampı
Kamp » Kış Kampı
Spor, Hobi » Binicilik
Spor, Hobi » Futbol
Spor, Hobi » Yelken
Merkez
İlçe
Bakırköy
Adres
Metin Oktay Tesisleri - Florya
Telefon
(212) 573 03 39
Galatasaray Spor Kulübü Yelken Şubesi
İlçe
Kadıköy
Adres
Kalamış Tesisleri Su Sporları Eğitim Merkezi, Fenerbahçe Burnu
Telefon
(216) 418 42 77
Galatasaray Spor Kulübü Binicilik Şubesi
İlçe
Şişli
Adres
Maslak Binicilik Tesisleri, Üç Yol Mevkii - Maslak
Telefon
(212) 285 23 13

Aile Yorumları

Ortalama:
(3 kişi oy verdi)
21.05.2008 / Yazan: filiz ercan
çok güzel bir spor kulubü
21.05.2008 / Yazan: gülcan ercan
çok güzel bir spor kulubü
19.03.2008 / Yazan: mücahit fırat
güzel

Yakınlarda Neler Var?

Yeni mekanları, etkinlikleri, avantajları izleyin!

Üye misiniz? Giriş yapın.

Sanal Oyunlar ve Para Yönetimi

Disney Club Penguin, Toontown, WeeWorld, WebKinz vb. sitelere göz attığımızda oyunculara ödül olarak değişik hayali para çeşitleri ve ekonomik sistemler sunulduğunu görüyoruz. devam »

İpek Kuşçu

Missçilek ismiyle tanıdığımiz İpek Kuşçu, yaratıcı, dinamik, şaşırtıcı tarifleri ile çeşitli platformlarda yazılar yazıyor. Miniklere yönelik yemek atölye çalışmaları yapıyor. Profesyonel olarak yemek stilistliği ve yemek fotoğrafçılığı da yapıyor. İpek Kuşçu ile keyifli sohbetimiz... devam »

Bu bölümde çocuğa ve aileye dair konu başlıkları altında bilgilendirici ve yardımcı yazılar bulabilirsiniz.

| Aile | Beslenme | Kitap | ...

devam »

"Ailelerin Seçtikleri" arşivi için tıklayın