» Translate this page to English via Google Translate
Çocuk Vizyon'da Ara
Vizyon Rehber

Taç Spor Kulübü

İlçe
Kadıköy
Adres
Prof. Dr. Hıfzı Özcan Cad. No:29 Ataşehir - Küçükbakkalköy
Telefon
(216) 576 90 50
E-posta
Bu firmaya mesaj göndermek için tıklayın
1947 yılında ilk kez Ateş Kulübü adıyla kurulan, en köklü spor kulüplerinden biri olan Taç Spor, 40.000 m² alanda modern spor tesislerinde hizmet veriyor. Tenis, basketbol, voleybol, futbol, yüzme, fitness-aerobik, bilardo gibi sporlar yapılıyor. Tesiste tenis kortları, yarı olimpik açık ve kapalı yüzme havuzları, squash, sauna, fitness salonu, abonelik ve kiralama sistemi ile hizmet veren aydınlatmalı suni çim futbol sahası, basketbol ve voleybol amaçlı kapalı salonda 4'ü hidrolik olmak üzere 10 adet basketbol potası, 200 kişilik tribün, üç top ve Amerikan olmak üzere iki adet bilardo masası bulunuyor. Şirket toplantıları, özel davetler, kokteyller için 100 ve 300 kişi kapasiteli 2 kapalı restoran, 700 kişilik havuz başı restoran kiralanabiliyor.

Çocuklar için mini club, yaz ve kış okulları bulunuyor. Kış ayları hafta sonu, yaz ayları ise hafta içi düzenlenen spor okullarında spor akademisi mezunu hocalar eşliğinde dersler veriliyor. Yaz okulunda 4-16 yaş grubuna, yarım ve tam gün olmak üzere tenis, yüzme, basketbol, futbol branşlarında eğitim veriliyor. Kış okulunda 5-16 yaş grubuna bu branşlar yanı sıra egzersiz, oyun kuralları, beslenme, kondisyon, ileri seviyedekiler için maç eğitimi gibi teorik bilgiler de veriliyor.

Hızlandırılmış Spor Kampı, 6-12 yaş arasındaki çocuklar için organize edilen spor kampı Tenis, Yüzme, Basketbol, Futbol, Voleybol, Karate, Bale-Dans ve Ritmik Jimnastik branşlarında yarım ve tam gün eğitim veriyor.

Futbol: 6-16 yaş arası çocuklar için, deneyimli antrenörler yönetiminde, lisanslı olarak futbolcu yetiştirmeye yönelik Futbol Okulu çalışmalarını UEFA kriterlerinde onaylanmış suni çim futbol sahasında gerçekleştiriyor.

Tenis: Taç Spor tenis okulları, her yıl Ekim-Mayıs ayları süresince 6'şar haftalık periyotlar halinde düzenleniyor. Çalışmalar, ısıtmalı 6 adet kapalı kortta yapılIyor. 6-14 yaş arasındaki çocuklara yönelik kış tenis okuluda, branşlarında uzman ve antrenör belgesine sahip eğitmenler tarafından yapılıyor. Belli periyotlarla A Takım ve milli tenişçilerimizi de çalışmalara katarak çocukları motive etmeye çalışıyorlar.

Karate: 8-14 yaş grubuna yönelik, eski dünya şampiyonu, deneyimli antrenör Füsun Öcal yönetiminde yapılıyor.

Tesis üyelik sistemiyle çalışıyor.

Aile Yorumları

Ortalama:
(1 kişi oy verdi)
13.09.2008

Yakınlarda Neler Var?

Yeni mekanları, etkinlikleri, avantajları izleyin!

Üye misiniz? Giriş yapın.

Sanal Oyunlar ve Para Yönetimi

Disney Club Penguin, Toontown, WeeWorld, WebKinz vb. sitelere göz attığımızda oyunculara ödül olarak değişik hayali para çeşitleri ve ekonomik sistemler sunulduğunu görüyoruz. devam »

İpek Kuşçu

Missçilek ismiyle tanıdığımiz İpek Kuşçu, yaratıcı, dinamik, şaşırtıcı tarifleri ile çeşitli platformlarda yazılar yazıyor. Miniklere yönelik yemek atölye çalışmaları yapıyor. Profesyonel olarak yemek stilistliği ve yemek fotoğrafçılığı da yapıyor. İpek Kuşçu ile keyifli sohbetimiz... devam »

Bu bölümde çocuğa ve aileye dair konu başlıkları altında bilgilendirici ve yardımcı yazılar bulabilirsiniz.

| Aile | Beslenme | Kitap | ...

devam »

"Ailelerin Seçtikleri" arşivi için tıklayın